październik 2017

20171009

Badania dotyczące zjawiska molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych

Data: 09.10.2017 - 31.10.2017
Organizator: Rzecznik Praw Obywatelskich
Witryna internetowa wydarzenia: badania.pbs.pl/studenci.pg

Badania dotyczące zjawiska molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów szkół wyższych, są realizowane przez Rzecznika Praw Obywatelskich i są skierowane do wszystkich studentów, studentek, doktorantów i doktorantek

Zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym zjawiska molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów szkół wyższych, realizowanym przez Rzecznika Praw Obywatelskich.

Badanie jest skierowane jest do wszystkich studentów, studentek, doktorantów i doktorantek, studiujących co najmniej rok na Uniwersytecie Jagiellońskim, zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem/molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami.

Badanie jest w pełni anonimowe.

Aby wziąć w nim udział, kliknij w link: http://badania.pbs.pl/studenci.pg